NK OLIMPIJA LJUBLJANA – ŠKOFJA LOKA 4:0 (0:0)
Strelca: Eleke (57., 72.), Issah (73., 82.)

OLIMPIJA: Vidmar, Španja, Zarifović, Ilić, Štiglec, Alves, Novak, Miškić, Oduwa, Gajić, Benko. Igrali so še: Šeliga, Bajrić, Ejup, Ćoralić, Brkić, Tomić, Issah, Eleke. Trener: Igor Bišćan.
ŠKOFJA LOKA: Jelovčan, Matanović, Frelih, Arsić, Sviben, Oblak, Janežič, Jović, Novak, Polanc, Bojić. Igrali so še: Krpić, Avguštin, Dindić, Smiljanić, Frelih, Šarković, Saloski, Kalan. Trener: Andrej Janežič.

Igor Bišćan in njegovi varovanci so opravili prvo pripravljalno tekmo pred začetkom nove sezone. Pomerili so se z nižjeligašem Škofjo Loko in slavili z visokih 4:0. Vse štiri gole so dosegli v drugem polčasu, po dvakrat sta zadela Eleke in Issah. V prvih 45 minutah zadetkov nismo videli, kljub veliki prevladi Ljubljančanov. Najbližje golu sta prišla Gajić in Oduwa, oba sta zadela zunanji del mreže, v lepem položaju za dosego zadetka pa sta se znašla tudi Benko in Novak

Ob polčasu je strateg zmajev opravil kar osem zamenjav, predstavila sta se oba novinca Brkić in Tomić, v igro pa sta vstopila tudi Issah in Eleke, ki sta zaznamovala drugi del tekme. V 57. minuti je po dolgi podaji Tomića svoj prvi gol na tekmi dosegel Eleke, drugič pa je žogo v mrežo poslal v 72. minuti, ko ga je z nesebično podajo našel Issah. Nigerijec je Gancu vrnil uslugo ter mu do konca tekme pripravil dva gola. Prvega v 73., drugega v 82. minuti, v obeh primerih pa je 18-letnik žogo brez težav z neposredne bližine pospravil v mrežo. Končna razlika bi bila lahko še višja, a so zmaji zapravili še nekaj lepih priložnosti.

Varovance Igorja Bišćana v soboto čaka odhod na priprave v Lesce, kjer se bodo že prvi dan pomerili z Gorico.