Krško - Olimpija
23.2.2019, Krško

Goran Brkić se bo vrnil močnejši

Olimpijina desetka na operacijo gležnja
Srbski vezist Goran Brkić se je po posvetu s klubsko zdravniško službo odločil, da bo svoje težave z gležnjem odpravil z odhodom na operacijo. Goranu se težave z gležnjem vlečejo že dalj časa, na začetku letošnje sezone je nekajkrat igral ob močnih bolečinah, a je vse to potrpel in stisnil zobe.

Toda bolečina je vendarle postala premočna, Brkić pa bo že v naslednjih dneh operiran, tako da bo zagotovo izpustil preostanek jesenskega dela sezone. V klubu mu stojimo ob strani in vemo, da se bo po poškodbi nazaj vrnil še močnejši.

Prav tako imata težave z gležnjem Nik Kapun in Rijad Kobiljar, ki pa bosta v kratkem nazaj na treningih. Marko Gajić bo zaradi poškodbe stegenske mišice odsoten še najmanj dva tedna, Asmir Suljić pa se bo jutri priključil polnemu procesu treningov. Vsi omenjeni nogometaši so izgubljeni za nedeljsko tekmo v Murski Soboti.

Zelo razveseljiva novica pa prihaja glede stanja Aljaža Krefla. Levi bočni branilec se počasi, a uspešno vrača na maksimalno obremenitev. Težko je napovedati, kdaj se bo vrnil v moštvo, a trenutno stanje je zelo spodbudno.