Olimpija - Triglav Kranj
Nedelja, 21.10, ob 17:00, stadion Stožice

Gremo skupaj v Maribor!

Informacije o organiziranem prevozu in vstopnicah za tekmo sezone
Do konca sezone zmaje čakajo zgolj še tri prvenstvene tekme. Naslednja v vrsti bo ena izmed najbolj vročih v zadnjih letih.

Po nizu nekoliko slabših rezultatov so Ljubljančani izpustili prvo mesto, ki pa je še vedno na dosegu roke. Z zmago proti velikemu rivalu, kar bi bilo nekaj najslajšega, bi se zmaji vrnili na vodilni položaj in imeli v boju za drugi naslov prvaka v treh sezonah znova vse v svojih rokah.

Navijači ste z nami v dobrem in slabem, v zmagah in porazih (remijih), tako da tudi tokrat pričakujemo vašo podporo.

Organiziran prevoz v Maribor in vstopnica za tekmo sezone vas bosta stala 15€, prijave in nakup pa lahko opravite na tej povezavi in v naši klubski trgovini v Mercator centru Šiška.

Tisti, ki boste vstopnice in prevoz (print at home) kupili preko spleta, boste ob zboru v Jami omenjene liste zamenjali za vstopnice za tekmo.

Klubska trgovina je odprta vsak delovni dan od 9. do 21. ure, na dan tekme pa boste vstopnice lahko kupili do 15. ure.

Zbor v Jami za Bežigradom bo ob 16. uri, odhod uro kasneje.

Število vstopnic je omejeno.

#skupajdonaslova #verjamemvzmaje