10. Rudar 20 8

Hadžić: Verjeli smo v svojo kakovost

18.07.2019
Safet Hadžić, Endri Cekici in Luka Menalo po tekmi z RFS-jem
Nogometaši Olimpije so si na povratni tekmi prvega kroga kvalifikacij za ligo Europa proti RFS-ju izborili napredovanje, potem ko so v Rigi slavili z 2:0.

Glavni trener Safet Hadžić je po uspešni tekmi poudaril, da so v ekipi vseskozi verjeli v svojo kakovost: »Vedeli smo, da bo težka tekma, da bo šlo zaradi vremena in stanja igrišča za mrtvo tekmo, ampak verjeli smo v svojo kakovost, vedeli smo, da smo boljši, in na koncu tudi zasluženo zmagali.«

Olimpija je povedla v prvi minuti sodniškega dodatka, ko je mrežo zatresel Endri Cekici: »Na prvi medsebojni tekmi preprosto nismo imeli sreče. A pomembno je bilo to, da smo do konca verjeli v uspeh, danes smo igrali kot ekipa in dosegli cilj.«

Odločilni gol za napredovanje je v 92. minuti dosegel Luka Menalo: »Danes se nam je povrnil ves trud, ki smo ga vložili v ti tekmi. Vsak igralec je dal od sebe maksimum in za to jim vsem čestitam.«