Olimpija - CB24 Tabor Sežana
10. Radomlje 12 9

Komentar škodljivih medijskih konstruktov

22.09.2021
Ekipa SN po svojem starem običaju še vedno piše neresnične, nepreverjene in škodljive informacije o dogajanju v NK Olimpija, plasirane z namenom, da v javnosti ustvarijo vtis, da je klub v veliki krizi in na robu bankrota. Redki bralci Ekipe SN so verjetno resno zmedeni, saj Ekipa že nekaj let napoveduje podobne črne scenarije za NK Olimpija in nič od tega se ni uresničilo. EkipaSN je tudi zdaj "zelo zaskrbljena" za našo licenco in dolgove, enako kot so bili lani ter predlani, nato za finance predsednika Olimpije, Milana Mandarića, in za prodajo kluba. Zavedamo se, da so razočarani, da se jim ni uresničila nobena napoved, toda v Olimpiji žal ne moremo izpolnjevati želja urednikov medija, ki poskuša iz športa narediti tabloidni svet senzacij in škandalov.

Za pisanje o tako resnih stvareh bi vsak resnejši medij poiskal bolj verodostojne vire informacij kot nepreverjene ulične govorice, ki jih najpogosteje plasirajo ljudje, ki so vrsto let dobro služili v Olimpiji. S temi govoricami se ne bomo ukvarjali, pred Olimpijo je še veliko pomembnih tekem in odgovornih nalog.

Skratka, psi lajajo, Olimpija gre naprej!