Olimpija - Domžale
Nedelja, 27. 9., ob 20:15, Ljubljana
6. Koper 4 5

Mladi zmaji močnejši od članske zasedbe Bleda

08.02.2020
Selekcija U19 na prijateljski tekmi zmagala s 4:1
Mladinska selekcija Olimpije je zabeležila novo zmago v pripravljlanem obdobju, tokrat je bila v Jami s 4:1 boljša od članov Bleda.

Začetno postavo zmajev so sestavljali Pavli, Židan, Fogec, Lipec, Bagola, Pršo, Bakić, Stanković, Rudonja, Dakić in Nikolovski. Ekipa Bleda se je v prvem polčasu še enakovredno borila z mlado zasedbo Olimpije (1:1), ta pa je v nadaljevanju dosegla tri gole in se veselila zmage.

Strelci za Olimpijo so bili Kristian Dakić, Maj Fogec, Jakoslav Stanković in Ognjen Bakić.

Prijateljska tekma
NK Olimpija Ljubljana U19 : NK Bled 4:1 (1:1)
Strelci za Olimpijo: Dakić, Fogec, Stanković, Bakić

Olimpija: Pavli, Židan, Fogec, Lipec, Bagola, Pršo, Bakić, Stanković, Rudonja, Dakić, Nikolovski. V nadaljevanju igrali še: Senica, Kolashinac, Gorenc, Stopar, Ratnik, Medič. Banjac. Glavni trener: Goran Stanković.

#nsolimpija #verjamemvzmaje