Olimpija - Mura

Mladinci na priprave v Čatež

04.02.2019
Selekcija U19 bo do konca tedna v pripravljalni bazi odigrala dve tekmi
Mladinska ekipa Olimpije je danes odpotovala v Čatež, kjer bo opravila del priprav na spomladanski del sezone.

Glavni trener Goran Stanković je s seboj odpeljal 21 igralcev, med potniki pa so tudi člani kadetske ekipe Maj Pavli, Maj Fogec, Enrik Ostrc, Marcel Ratnik in Jan Keržič, ki je naknadno prejel tudi vpoklic na trening slovenske reprezentance U17.

Mladinska selekcija bo v času priprav igrala dve tekmi, prvo v sredo, 6. februarja, proti zagrebškemu Dinamu U19, in drugo v soboto, 9. februarja, proti članski zasedbi Brežic.

Mladinci bodo sezono nadaljevali 2. marca s tekmo proti Bravo Publikumu.

SEZNAM IGRALCEV
Vratarji: Kristijan Sekulić, Maj Pavli.
Branilci: Aljaž Golja, Nik Hasanagić, Stefan Kričković, Michael Pavlović, Tim Židan, Maj Fogec, Marcel Ratnik.
Vezisti: Lan Gojak, Damjan Jovanović, Amar Kolashinac, Maj Mittendorfer, Enrik Ostrc,  Jan Keržič, Luka Pršo, Svit Sešlar, Marko Stjepanović, Denis Stojković.
Napadalci: Vanja Panić, Rob Rudonja.