10. Rudar 13 5

Mladinci v pokalu izločili Radomlje

19.09.2019
Ekipa U19 v drugem krogu slavila s prepričljivih 3:0
Olimpijina mladinska selekcija je v sredo uspešno prestala tekmo 2. kroga pokala MNZ Ljubljana, v katerem je s 3:0 premagala Radomlje.

Zmaji so vse tri gole dosegli v drugem polčasu, pri tem pa so imeli pomembno vlogo igralci, ki so vstopili s klopi.

Za vodstvo Olimpije je v 63. minuti poskrbel Gal Kurež, ki je uspešno izvedel enajstmetrovko. Prednost Ljubljančanov je v 80. minuti podvojil Vanja Panić, ki je v igro vstopil dobrih 15 min pred tem, končni izid pa je v 94. minuti postavil še en rezervist, Svit Sešlar.

Varovance Gorana Stankovića naslednja tekma čaka že to nedeljo, 22. septembra, ko se bodo v šestem krogu državnega prvenstva pomerili z Domžalami.