10. Rudar 20 8

Mladinci v Zagrebu remizirali z Dinamom

09.08.2019
Olimpija U19 mednarodni turnir začela s točko
Mladinska selekcija Olimpije je na svoji prvi tekmi mednarodnega turnirja v Zagrebu igrala proti domačemu Dinamu in osvojila točko (1:1).

Na začetku tekme se je v vratih Olimpije izkazal sijajni Maj Pavli. Ta je v 16. minuti najprej odlično posredoval ob strelu Bernarda Karrice, nato pa je nekaj sekund zatem ustavil tudi poskus Edina Julardžije.

Zmaji so izkoristili dobri posredovanji svojega vratarja in povedli v 25. minuti. Akcijo je začel Gal Kurež in prodrl po levem krilu, sledila je podaja v kazenski prostor, kjer je za vodstvo zmajev poskrbel Jakoslav Stanković.

Domači so izenačili v 47. minuti, ko so si priborili enajstmetrovko, z bele točke pa je zadel Edin Julardžija.

Tekma se je končala z delitvijo točk, na preostali tekmi skupine A pa je Real Madrid z 2:1 premagal selekcijo Albanije U19.

Zmaje v drugem krogu čaka dvoboj s slovitim Realom iz Madrida. Petkov dvoboj se bo začel ob 16:30.