Olimpija - Domžale

Naj počiva v miru

18.05.2020
Zapustil nas je Marko Elsner
Sporočamo vam žalostno vest, da nas je danes zapustila legenda kluba. Marko Elsner je v dresu Olimpije na 115 tekmah dosegel 12 zadetkov. V NK Olimpija Ljubljana izrekamo iskreno sožalje družini in prijateljem pokojnega.

Spoštovani prijatelji, člani družine Elsner,

globoko me je pretresla vest o smrti našega dragega Marka. V teh težkih trenutkih vam v imenu NK Olimpija Ljubljana in osebno pošiljam izraze iskrenega sožalja. Izgubili smo velikega človeka, dobrega prijatelja in izrednega nogometaša, ki je užival velik ugled ter pustil globoke sledi v nogometnem svetu.

V spominu so mi ostali prijetni spomini na druženje in sodelovanje v nogometnem klubu Nica, kjer sva se tudi spoznala. Markovo ime je zapisano z zlatimi črkami v zgodovini slovenskega nogometa.

Naj počiva v miru!

Milan Mandarić