Olimpija - Domžale
Sreda, 22. 9, 20:15, Stadion Stožice
1. Koper 8 19
10. Radomlje 9 5

Nogomet je izgubil velikega človeka

Predsednik Mandarić o tragičnih dogodkih v Leicesterju
Predsednik NK Olimpija Milan Mandarić je ob tragični smrti lastnika in predsednika nogometnega kluba Leicester City Vichaija Srivaddhanaprabhaja izrazil sožalje sorodnikom pokojnega predsednika, upravi kluba in vsem ljubiteljem nogometa.

"Ob izgubi vašega predsednika in mojega dobrega prijatelja izražam iskreno sožalje družini, klubu in vsem ljubiteljem nogometa v Veliki Britaniji. Gre za neprecenljivo izgubo, tako za Leicester City kot za nogomet. Izgubili smo uglednega, dobrega človeka in velikega ljubitelja nogometa, ki je uspešno uresničil vizijo, ki sem jo začel v Leicester Cityju. Klub je popeljal v sam vrh angleškega nogometa, navijačem je omogočil na videz nemogoče sanje, zaradi česar ga ne bomo nikoli pozabil," je v sožalnem telegramu zapisal Milan Mandarić, predsednik NK Olimpija Ljubljana.

#lcfc