Olimpija - Triglav Kranj
Četrtek, 20.9., ob 18:00, Stožice

Nov obraz pri zeleno-belih

Nov član Olimpije je Rijad Kobiljar
NK Olimpija Ljubljana obvešča, da je sklenila sodelovanje z bosanskim nogometašem Rijadom Kobiljarjem.

RIjad Kobiljar je nekdanji mladi reprezentant Bosne in Hercegovine in je zadnja leta igral v domači premijer ligi, kamor se je pred dvema letoma vrnil iz Združenih držav Amerike. Rijad je tam z družino živel od otroštva in ima poleg bosanskega tudi državljanstvo ZDA. Nazadnje je kot posojen nogometaš mostarskega Zrinjskega igral za tamkajšnjega prvoligaša GOŠK Gabela. 21-letni napadalni vezist je z zeleno-belimi podpisal pogodbo za dve leti in pol.

"Najprej bi se rad še enkrat zahvalil predsedniku Milanu Mandariću in vsem ostalim v klubu za zaupanje. Dal bom vse od sebe, da bom izpolnil vsa pričakovanja," je po podpisu pogodbe povedal Kobiljar.