Olimpija - Domžale

Nova okrepitev Olimpije je Mihail Caimacov

12.08.2020
K Zmajem na posojo prihaja Mihail Caimacov
Olimpijino napadalno linijo bo okrepil 22-letni Mihail Caimacov. Moldavijec k Olimpiji prihaja na posojo iz hrvaškega drugoligaša NK Osijek ll.

Igralec, ki v višino meri 181 centimetrov, je nogometno šolo je zaključil v Moldaviji pri klubu Sheriff Tiraspol, s katerim je zaigral v mladinski izvedbi Lige prvakov. Ko je bil še mladinec je trikrat zaigral tudi za člansko ekipo Sheriffa, ki je osvojila naslov državnega prvaka. Po prestopu v Osijek je zabeležil 16 nastopov za drugo moštvo in 1 nastop za prvo ekipo.

Oblekel si je tudi že dres moldavijske mlade reprezentance, na svojem računu ima namreč 5 nastopov za reprezentanco do 21 let.

»Zelo sem zadovoljen, da sem prišel na posojo k Olimpiji. Želim si prislužiti priložnost za igranje in pomagati ekipi pri osvajanju čim boljših rezultatov,«  je ob sklenitvi sodelovanja dejal Caimacov.

Dobrodošel, Mihail!

#DobrodošelMihail #verjamemvzmaje