Olimpija - Bravo
Nedelja, 22. 9., ob 20:15, Ljubljana

Obvestilo za imetnike VIP vstopnic in posebnih akreditacij

Klub je z začetkom spomladanskega dela sezone uvedel določene novosti
V NK Olimpija Ljubljana smo z začetkom spomladanskega dela sezone 2018/19 uvedli določene spremembe na področju vstopnic, akreditacij in parkirnih dovoljenj, na katere bi vas radi opozorili:

• VIP vstopnica ne zagotavlja mesta na VIP parkingu. Po novem lahko tam parkirajo zgolj imetniki dovolilnic.

• Pozivamo vse kupce VIP vstopnic, ki želijo pridobiti dovolilnico za uporabo VIP parkirnega mesta, da nam pišejo na elektronski naslov (vstopnice@nkolimpija.si).

• Opozarjamo, da imetniki modrih akreditacij PLTS ne morejo več vstopati v VIP prostore. Vstop je možen zgolj z VIP vstopnico.

• Predstavniki ostalih klubov 1. lige, ki bodo imeli namen ogleda tekem NK Olimpija Ljubljana, morajo predhodno zaprositi za vstopnico na elektronski naslov (vstopnice@nkolimpija.si).

• Informacije o pridobivanju vstopnic za posrednike/agente najdete na naši spletni strani.

Za konec bi radi pozvali vse obiskovalce naših tekem, da si pravočasno zagotovijo svoje vstopnice, na dan tekme pa poskrbijo za pravočasen prihod na stadion.