Olimpija - Krško
28.4.2019, stadion Stožice

Olimpija obuja prijateljske odnose s klubom SAK

04.09.2018
Naši zmajčki na prijetnem obisku pri vrstnikih iz Celovca
Morda le za nekaj časa prekinjeno, a nikoli zamrlo prijateljsko sodelovanje, ki z nastankom seže v sedemdeseta leta prejšnjega stoletja, s celovškim klubom SAK, bo odslej še bolj tesno. To so si obljubili na druženju v Celovcu, kjer so se zmajčki srečali z vrstniki iz zamejstva. Dobro organizirana prireditev, gostoljubje na vsakem koraku, je imela tudi tekmovalno plat, pomerile so se selekcije od U8 pa vse do U13. Čeprav rezultat ni bil v prvem planu pa le dodajmo, da so naši zmajčki pod vodstvom trenerjev Hajra Rizvića, Gorana Čurta, Luka Kovačiča, Nenada Podgajskega, Selvada Kujovića, Grega Židana in pomočnikov, zanesljivo slavili prav na vseh tekmah.

Vmes so se legende klubov pomerile na revijalni tekmi, tudi tu je bila Olimpija boljša s 4:1. "Hvala domačinu za prijeten dan. Utrdili smo  prijateljske odnose in si obljubili, da bo naše sodelovanje odslej tesnejše. V kratkem bomo našim prijateljem iz Celovca vrnili gostoljubje v Ljubljani," je povedal direktor selekcij do 14 let pri Olimpiji Hajro Rizvić. V prihodnje se obeta tesnejše sodelovanje po strokovni plati. Olimpija bo z znanjem in in izkušnjami dela z nogometne odprte šole pomagala Celovčanom k razvoju v mlajših selekcijah. Kdo ve, morda pa bo v prihodnje za zmaje zaigral tudi produkt nogometne šole kluba SAK.