Olimpija - Gorica

Otroška nogometna šola

Foto: SPS

OPIS
Otroška nogometna šola je namenjena otrokom med 8. in 14. letom starosti. V Otroški nogometni šoli otroci trenirajo pod vodstvom izkušenih in strokovno usposobljenih trenerjev, selekcije pa tekmujejo v najvišjem rangu tekmovanja, ki je na voljo za te selekcije (tekmovanja v organizaciji Medobčinske nogometne zveze Ljubljana). Trenerji bolj rigorozno selekcijo izvajajo po desetem letu starosti.

VPIS

Vse informacije o vpisu lahko pridobite pri vodji nogometne šole Goranu Stankoviću ali koordinatorju U8 - U14 Sebastjanu Cimirotiču.

TRENERSKA EKIPA

Trenerja vratarjev: Andrej Troha in Kristijan Cimirotič
Selekcije U8 - U14

INFRASTRUKTURA

Treningi Mladinskega pogona in Otroške nogometne šole potekajo v nogometnem centru v »Jami« za Bežigradom, Vodovodna 25, Ljubljana, ki ga je NK Olimpija Ljubljana odprl sredi decembra leta 2006.

V nogometnem centru sta dve nogometni igrišči z umetno travo. Eno igrišče je veliko 105 x 68 metrov in ustreza tudi mednarodnim kriterijem za igranje nogometnih tekem, drugo igrišče pa je nekoliko manjše in ima dimenzije 90 x 50 metrov. Ta so med seboj ločena z varovalnimi mrežami, ki omogočajo nemoteno vadbo vseh ekip. Umetna trava je bila zamenjana julija 2016 in dosega zahteve sodobnih standardov umetnih zelenic po Evropi.