Rudar - Olimpija
Sobota, 29. 2., ob 14:00, Velenje

Pomembno je, da gremo po začrtani poti

21.01.2020
Izjavi Safeta Hadžića in Luke Menala po torkovi tekmi
Olimpija je v pripravljalni bazi v Čatežu ob Savi prestala tretjo pripravljalno tekmo, na kateri je hrvaški prvoligaš Slaven Belupo zmagal z 2:0.

Glavni trener Safet Hadžić je po koncu tekme poudaril, da sta kluba v različnih fazah priprav in da je najbolj pomembno to, da se njegova ekipa drži začrtanih ciljev: »Nasprotniki so v zaključni fazi priprav, medtem ko so mi v začetni. V prvem polčasu smo bili bolj napadalni kot oni, je pa res, da zaenkrat še nismo delali nič konkretnega, trenutno smo v fazi, ki temelji na fizični pripravljenosti. Naredili smo nekaj napak in dobili gol iz prekinitve, kar pa v tem trenutku ni pomembno, pomembni so začrtani cilji.«

Olimpijin vezist Luka Menalo, ki je del svoje kariere preživel tudi pri današnjem nasprotniku zmajev, je povedal: »Smo šele na začetku priprav in naše noge so še težke, medtem ko je Slaven Belupo v drugi fazi, kar se je danes videlo na igrišču. V naši igri so bile tako pozitivne kot negativne stvari, na katerih bomo še veliko delali v sklopu teh priprav,« je razmišljal Menalo, ki bo tudi v četrtek igral proti klubu, ki ga še kako dobro pozna. Naslednji tekmec zmajev bo namreč druga ekipa zagrebškega Dinama.