Po drugi pripravljalni tekmi
NK OLIMPIJA LJUBLJANA : FC LOKOMOTIVA – 1:6 (1:3)

Strelci: Elšnik (44'); Miranchuk (13'), Kamano (21', 61'), Lyaskovich (45')

Olimpija: Frelih, Pavlović, Korun, Ratnik, Boakye, Pungaršek, Elšnik, Tomić, Bosić, Perović, Vombergar.

Drugi polčas: Andrejašič, Korun (od 82. Zeljković), Matić, Boakye, Pungaršek (od 69. Ostrc), Tomić (od 69. Kapun), Elšnik (od 82. Bončina), Bosić, Sešlar, Vombergar.

Trener: S. Milošević.

Zmaji so odigrali drugo pripravljalno tekmo v sklopu priprav na novo sezono. Proti Lokomotivi iz Moskve so izgubili z rezultatom 1:6.

V prvem polčasu so padli štirje zadetki. Nogometaši Lokomotive so povedli v 13. minuti, ko je po podaji Rybchinskega zadel Miranchuk. Povišanje vodstva je sledilo v 21. minuti. Asistiral je Smolov, Freliha pa je premagal Kamano. Zmaji so odgovorili v 44. minuti, ko je Elšnik z izjemno natančnim strelom z roba kazenskega prostora zatresel nasprotnikovo mrežo. V zaključku polčasa so Rusi uspeli še enkrat zadeti. Po nizki podaji pred vrata Olimpije je zadetek dosegel Lyaskovich.

V drugi polčas so nogometaši Olimpije krenili bolj konkretno, a so nasprotniki v 61. minuti povišali rezultat. Po zmedi v obrambi Zmajev je do svojega drugega zadetka prišel Kamano. V 79. minuti so imeli Rusi na voljo strel z bele točke. Matevž Vidovšek se je pognal v pravo smer in žogo odbil v kot. V 83. minuti je Nikitin po samostojnem prodoru poslal žogo v mrežo. Isti nogometaš je v 88. minuti postavil končni rezultat srečanja 1:6 za Lokomotivo.