25.09.2021
Po tekmi 11. kroga PLT
NK OLIMPIJA LJUBLJANA – NK RADOMLJE 2:3 (2:1)

Strelci:   Nukić (32', 45 + 1'); Kregar (40'), Guzina (83'), Šarić (87')

Ljubljana, Stadion Stožice glavni sodnik: Nejc Kajtazović, pomočnika: Davor Brezar, Miha Kalan, četrti sodnik: Božo Kondić.

Olimpija: Vidmar, Pavlović, Boakye, Crnomarković, Delamea, Sešlar (od 72. Kapun), Tomić, Elšnik, Aldair, Nukić, Ziljkić.

Trener: S. Milošević.

Radomlje: Marjanović, Blaić, Primc (od 89. Nuhanović), Zabukovnik, Kregar (od 69. Varga), Šarić, Žulj, Mužek (od 60. Guzina), Pogačar (od 89. Nikolić), Guček, Božić (od 90. Jazbec).

Trener: D. Djuranović.

Rumeni kartoni: Nukić (55', 83'), Crnomarković (59'), Ziljkić (90'); Šarić (21'), Blaić (31'), Mužek (34'), Primc (79')

Rdeči kartoni: Nukić (83')
Nogometaši Olimpije so v soboto, 25. septembra, odigrali srečanje 11. kroga Prve lige Telemach. V Stožicah so proti Radomljam izgubili z rezultatom 2:3.

Začetek srečanja ni bil bogat s priložnostmi za zadetek. Do prve je prišlo v 24. minuti, ko je Delamea skočil višje od gostujočega vratarja in žogo poslal proti golu. V zadnjem trenutku je uspešno posredoval eden izmed branilcev Radomelj in žogo izbil v avt. V 27. minuti je Olimpija drugič zapretila. Aldair je z roba kazenskega prostora močno streljal, a Marjanović je preprečil zadetek. V 32. minuti je prišlo zasluženo vodstvo Olimpije. Nukić je priigral najstrožjo kazen in jo nekaj trenutkov kasneje še uspešno izvedel. V 40. minuti so odgovorili Radomljani. Kregar je izkoristil napako v domači obrambi in zadel za izenačenje. V zaključku prvega polčasa je za novo slavje Zmajev poskrbel Mustafa Nukić. Z lepim strelom 'iz voleja' je premagal Marjanovića in Olimpija je na odmor odšla z minimalnim vodstvom.

V začetku drugega dela tekme so Zmaji hitro zapretili. V 52. minuti je bil Nukić blizu svojega tretjega zadetka na srečanju, a vratar Radomelj je uspel ustaviti strel napadalca Olimpije. Sledilo je mirnejše obdobje, katerem so domači imeli več od igre, a ni bilo nevarnih priložnosti. V 76. minuti so zapretile Radomlje. Vidmar se je moral zelo potruditi, da je ubranil natančen strel z roba kazenskega prostora. V 82. minuti je drugi rumeni karton prejel Nukić in začel se je preobrat Radomelj. V naslednji minuti so izenačili in v 87. minuti zadeli za vodstvo. Zmaji so srečanje izgubili z rezultatom 2:3.