Olimpija - Bačka

Predsednik NK Olimpija Ljubljana je Elšnika predlagal za novega kapetana moštva

02.12.2020
Novi kapetan Olimpije
Kot smo včeraj že poročali, je NK Olimpija včeraj podaljšala pogodbo s Timijem Maxom Elšnikom. Ob podaljšanju podpisa pogodbe mu je predsednik NK Olimpija Milan Mandarić namenil posebno čast in ga predlagal za novega kapetana moštva.

Predsednik NK Olimpija Ljubljana, g. Milan Mandarić: "Vsi v Olimpiji smo lahko ponosni na mlade, energične in klubu zveste igralce, med katere zagotovo sodi Timi. Pokazal je pravi karakter na igrišču, nas navduševal s svojo igro in se nenazadnje tudi izven igrišča izkazal za zelo pozitivno osebo. S podaljšanjem pogodbe smo si zagotovili, da bo tudi v prihodnje prispeval k uspehom Olimpije. Še več, odločil sem se, da mu namenim kapetanski trak. Prihodnost kluba gradimo na mladih igralcih in prav je, da mlademu kvalitetnemu in zagnanemu igralcu, kot je Timi, ponudimo to priložnost. Po vsem, kar je do sedaj pokazal, si Timi zasluži kapetanski trak in jaz ne dvomim, da bo to nalogo opravljal v  dobro kluba, odgovorno in povezovalno."