Olimpija - Domžale

Preventivni ukrepi za igralce

11.03.2020
Navodila igralcem vseh selekcij NŠ Olimpija
Zaradi preventivnih ukrepov pozivamo starše in igralce vseh selekcij Nogometne šole Olimpija, da spoštujejo naslednja navodila:

1. V primeru, da je otrok bolan ali pa se slabo počuti, mora obvezno ostati doma in ne sme prihajati na trening.

2.  Odsvetuje se pitje iz skupnih bidonov, zato naročite fantom, da si vsaj v tem obdobju s sabo prinesejo svoj bidon oziroma pijačo.

3. Opozorite igralce/ otroke na redno umivanje in razkuževanje rok.

4. Sporočite igralcem, da bodo do nadaljnjega tekme pod okriljem NZS potekle brez prisotnosti navijačev oziroma gledalcev.

5. V primeru, da je pri kateremu od igralcev potrjena prisotnost koronavirusa (SARS-CoV-2), je to NUJNO POTREBNO JAVITI V KLUB. S tem bo omogočeno ukrepanje tudi iz strani kluba in zaustavitev morebitnega širjenja okužbe.