Olimpija - Maribor
30.5.2019, Celje

Približuje se derbi!

To soboto v Stožicah gostuje Maribor
Še tri dni nas loči do prvega derbija med Olimpijo in Mariborom v spomladanskem delu prvenstva, ki bo v soboto, 16. marca, ob 20.30 v Stožicah.

Cena vstopnice v predprodaji je 13€, zagotovite si jo lahko na naši spletni strani, v uradni trgovini v Mercator centru Šiška ali na vseh prodajnih mestih Mojih kart in Eventima. Zadnji dan za nakup vstopnice po tej ceni je petek, 15. marec.

Na dan tekme bodo vstopnice stale 15€, cena za odrasle v družinskem sektorju je 10€, za otroka do 14. leta starosti pa 5€.

V soboto bo odrejena personalizacija vstopnic – vstop brez osebnega dokumenta in izpolnjenega kupona za personalizacijo ne bo mogoč. Kuponi bodo na voljo na vhodih pred vstopom na stadion. Ta bo odprt od 18.30 dalje.

Zelena akcija

V našem klubu bomo na dan tekme pripravili tudi posebno okoljevarstveno akcijo, ki jo bomo izpeljali v sodelovanju z Mestno občino Ljubljana, Zavodom za šport Ljubljana in Snago Ljubljana.

Klub bo v okolici stadiona - pred vhodom AB in na ploščadi C - postavil ločevalne zabojnike, pri katerih bodo stali prostovoljci, ti pa bodo vsem gledalcem, ki bodo po tekmi s stadiona prinesli smeti, pomagali pri ločevanju in jim v zameno podarili kupon s 50-odstotnim popustom za nakup vstopnice za naslednjo domačo tekmo Olimpije. Vsak otrok, ki bo pomagal pri ločevanju, bo prejel 2 kupona.

Vabimo vse navijače, da se udeležijo akcije in prispevajo svoj delež k uspešni izvedbi!

Druženje v klubski trgovini

Ta teden bo poskrbljeno tudi za posebno ogrevanje pred derbijem, ki bo v četrtek, 14. marca, med 18. in 20 uro v naši uradni klubski trgovini v Mercator centru Šiška.

Za obiskovalce pripravljamo nagradne igre, podelili bomo nekaj vstopnic za derbi, v trgovini pa se bo z navijači družilo tudi nekaj naših nogometašev. Vabljeni!