Olimpija - Domžale
6. Koper 4 5

Pripravljenih je več scenarijev

18.03.2020
NZS je danes klube obvestila o trenutnem stanju
Danes je Nogometna zveza Slovenije podala nekaj ključnih informacij v zvezi z nadljevanjem prvenstva.

V sporočilu za klube so zapisali: "Ker je nemogoče trditi kdaj se bo sezona lahko nadaljevala, tako doma kot v Evropi, je za zdaj pripravljenih več scenarijev za nadaljevanje evropskih pokalov, po katerih bi bilo finale Lige prvakov odigrano konec junija.

UEFA je vsem nacionalnim zvezam omogočila, da prvenstva zaključijo do konca junija 2020, medtem ko se nova evropska sezona pričenja s prvim kvalifikacijskim predkrogom julija 2020. To pomeni, da glede na izredno situacijo, časa za odmor med prvenstvoma praktično ne bo. Pripravljenih imamo več različnih scenarijev in ko se bo pandemija pričela umirjati ter bo možno določiti realne okvirje za dokončanje letošnje klubske sezone, vas bomo z njimi tudi seznanili."

V NK Olimpija Ljubljana vas tako pozivamo, da še naprej spremljate in upoštevate preventivne ukrepe. O nadaljnjih korakih vas obvestimo, ko bodo le ti znani.