Olimpija - Aluminij
Nedelja, 23.9., ob 18:15, Stožice

Prišel je Andrija Kaludjerović

Okrepitev v napadu
Državne in pokalne prvake je okrepil srbski napadalec Andrija Kaludjerović. Nogometaš z bogato kariero prihaja iz novozelandskega Wellingtona.

OFK Beograd, Crvena zvezda, Beijing in Racing Santander so zgolj nekateri veliki klubi, v katerih je 30-letni napadalec igral. Zadnji dve leti je igral v avstralski ligi, nazadnje je bil najboljši strelec moštva Wellington Phoenix iz Nove Zelandije. V karieri je zbral tudi tri nastope za reprezentanco Srbije, igral je na olimpijskih igrah v Pekingu.

"Srečen sem, ker sem prišel v velik klub z odličnimi navijači in tradicijo. Hvala klubu in predsedniku Milanu Mandariću za izkazano zaupanje. Verjamem, da bom vrnil z dobrimi igrami in goli. Zato sem tudi prišel," je dejal odličen strelec, ki je nemudoma presenetil z informacijo, ki jo pozna redkokdo: "Sem tretji nogometeš iz Lovčenca po Danilu Popivodi in Slobodanu Bracanoviću, ki bo igral v Olimpiji. Upam, da bom tudi jaz pustil močan vtis."

Kaludjerović je podpisal dveletno pogodbo, izbral je številko 99 na dresu.

#DobrodošelAndrija