Tabor Sežana - Olimpija
Sobota, 6. 6., ob 18:00, Sežana

Priznanje, ki ga ne bom nikoli pozabil

15.05.2020
Milan Mandarić ob prejetem plakatu nogometaša
NK Olimpija Ljubljana je danes prejela plakat namenjen našemu predsedniku. Mladi Svit Oblak se je z njim želel zahvaliti Milanu Mandariću ter s tem pokazati, kako veliko vlogo v njegovem življenju igra nogomet. Predsednik je bil ob darilu ganjen in ponosen, da so v klubu nogometaši, katerih srce bije za nogomet in za Olimpijo.

"Na mladih svet stoji. To je znana resnica. Nič drugače ni v športu in v NK Olimpija Ljubljana. V nogometu sem doživel že veliko lepega in ohranil čudovite spomine. Spomine na tekme, polne adrenalina, na različne kraje in stadione, na velike zmage, krone in uspehe. Predvsem pa na ljudi. Nihče se nas ne bo spominjal po tem, koliko denarja smo zaslužili ali zapravili v življenju. Ljudje si zapomnimo samo odnose. Človeške, tople in iskrene. Iskrica v očeh otroka, pogled, poln upanja in radosti, želje, žara in ponosa, ne potrebuje dodatnih besed in razlag.

Ko pa človek dobi nekaj takega, kar sem prejel od našega mladega nogometaša Svita Oblaka, ostane brez besed. Ganjen sem in ponosen. Hvala ti Svit, lepšega priznanja si ne znam predstavljati. S takimi čudovitimi mladimi ljudmi, ki imajo srce in karakter ter ljubezen do nogometa in kluba, bo Olimpija vedno velik klub."  -
Milan Mandarić