Tabor Sežana - Olimpija
Sobota, 6. 6., ob 18:00, Sežana

Samardžić nova okrepitev Olimpije

Nekdanji slovenski reprezentant v zeleno-belem dresu
NK Olimpija Ljubljana z veseljem sporoča, da je sklenila pogodbo z izkušenim branilcem Miralom Samardžićem.

32-letni slovenski nogometaš se lahko pohvali z bogatimi izkušnjami, v domovini je igral za Triglav in Maribor, v tujini pa se je preizkusil v Moldaviji (Šerif Tiraspol), na Hrvaškem (Rijeka), Kitajskem (Henan Jianye), v Turčiji (Akhisar Belediyespor) in Rusiji (Anži, Krila Sovetov).

Samardžić v Olimpijo ne prinaša le klubskih izkušenj, temveč tudi reprezentančne, saj je v svoji karieri petnajstkrat nastopil v dresu z državnim grbom.

»Komaj sem čakal na prestop, saj sem bil izven treninga približno mesec dni, tako da sem komaj čakal, da se to obdobje konča. Vesel sem, da sem prišel v ta velik klub. Vsi vemo, kaj Olimpija pomeni v Sloveniji. V Ljubljani se počutim domače in od sebe bom dal maksimum. Želim si, da bi v Evropi prišli čim dlje, v domačih tekmovanjih pa je cilj borba za naslov v prvenstvu in pokalu,« je ob prestopu povedal Samardžić, za katerega glavni trener Safet Hadžić ni skrival, da si ga želi videti v dresu Olimpije: »To je bilo lepo slišati, ker pomeni, da mi trener verjame in me spoštuje. To predstavlja dodaten motiv, da dam na igrišču še več od sebe,« je še dodal osrednji branilec.

Miral Samardžić je postal četrta okrepitev zmajev v tem prestopnem roku, klubu so se pred tem pridružili Denis Šme, Luka Menalo in Ante Vukušić.

Dobrodošel, Miral!

#DobrodošelMiral