Olimpija - Bravo
Nedelja, 22. 9., ob 20:15, Ljubljana

Splošne informacije o vstopnicah za sezono 2019/20

08.07.2019
Za vse navijače Olimpije smo pripravili splošne informacije pred začetkom nove tekmovalne sezone 2019/20.

Vstopnice si boste lahko zagotovili na naši uradni spletni strani, v uradni trgovini v Mercator centru Šiška in na vseh prodajnih mestih Petrola, Eventima in Mojih kart.

Cene vstopnic za prihajajočo sezono ostajajo nespremenjene, in sicer:

Vse tekme PLTS, razen derbija z Mariborom:
• 8 € v predprodaji
• 10 € na dan tekme.
• 2€ otroška vstopnica

Derbiji z Mariborom v PLTS:
• 13 € v predprodaji
• 15 € na dan tekme

Vsem odraslim osebam z otroško vstopnico bo preprečen vstop na stadion.

Informacije o sezonskih vstopnicah
Sezonske vstopnice za sezono 2019/20 si lahko zagotovite na naši uradni spletni strani in v klubski trgovini v Mercator centru Šiška.

Sezonska vstopnica 2019/20 bo veljala na vseh domačih tekmah Prve lige Telekom Slovenije, na pokalnih tekmah (razen morebitnega finala), na prvi evropski preizkušnji in morebitnih prijateljskih tekmah. Cena sezonske vstopnice je 130€.

Vsi navijači, ki se boste za nakup sezonske vstopnice odločili to sredo, 10. julija, boste prejeli 15-odstotni popust. Pri nakupu prek naše uradne spletne strani morate uporabiti kodo NK15OL1, ki je veljavna do srede do polnoči.

Kaj vam še zagotavlja sezonska vstopnica?

• 20% popust v klubski trgovini
• 10% popust v vseh lokalih in prodajnih mestih Pekarne Pečjak
• 10% popust v trgovinah Proteini.si v Šiški in BTC-ju
• Posebne kontrolne točke ob vhodih na stadionu Stožice
• Predkupna pravica za nakup vstopnic za morebitne nadaljnje evropske tekme na začetku nogometne sezone

Otroška sezonska vstopnica
V klubu nismo pozabili na naše mlade navijače in smo omogočili tudi nakup otroške sezonske vstopnice. Te so namenjene vsem otrokom do 14. leta starosti (14,99) po ceni 30€. Pogoj za nakup otroške vstopnice je, da je kupljena v paketu z odraslo sezonsko vstopnico.

Premestitev lokacije družinskega sektorja ter sezonskih vstopnic iz AB na C tribuno
Ena izmed večjih sprememb v naslednji sezoni bo lokacija družinskega sektorja. Ta bo po novem v sektorju S20 (glej spodnjo shemo), ki spada k tribuni C, na kateri bodo potekale različne animacije za mlajše in starejše.

Zaradi premestitve družinskega sektorja naprošamo vse lastnike družinskih vstopnic, čigar sedeži so na tribuni AB, da svoje sedeže zamenjajo za nove na tribuni C. Ravno tako naprošamo vse ostale kupce sezonskih vstopnic, da iz AB tribune svoj sedež za premestijo na C tribuno. Hvala za razumevanje!

Podprite zmaje v novi tekmovalni sezoni!