10. Rudar 17 7

Stanković in Pršo zadela za zmago mladincev v Velenju

13.10.2019
Selekcija U19 premagala Rudar z 2:0
Mladinci Olimpije so v 9. krogu državnega prvenstva gostovali v Velenju, kjer so bili z 2:0 boljši od Rudarja.

Varovanci Gorana Stankovića so hitro prešli v vodstvo, za kar je že v sedmi minuti poskrbel Jakoslav Stanković.

Zmaji so tekmo v svojo korist dokončno odločili v 56. minuti, ko je Svit Sešlar z leve strani podal na oddaljeno vratnico, tam pa je žogo v mrežo potisnil Luka Pršo.

Olimpija se je s šesto prvenstveno zmago na lestvici dvignila na drugo mesto, pri čemer ima enak točkovni izkupiček kot vodilna Mura.

Kadeti in mladinci bodo naslednjo tekmo igrali v soboto, 19. oktobra, ko bodo v 10. krogu državnega prvenstva gostili Koper.