10. Triglav Kranj 10 4

Starejši dečki in mladinci suvereno

12.09.2017
Tekme mlajših selekcij
Minuli vikend so bile zopet na delu selekcije U15, U17 in U19. Starejši dečki so v Jami visoko (4:0) premagali Brinje Grosuplje, kadeti in mladinci pa so proti Muri osvojili tri točke.

U15: Olimpija 4:0 Brinje Grosuplje (Saitoski 2x, Sadiković 2x)
OLIMPIJA: Miletič, Kolar Leban, Jerak, Spaić, Struna, Kujović, Sadiković, Brus, Munda, Saitoski, Trček. Igrali so še: Ovijač, Mehić, Glavan in Podić. Trener: Dušan Gorenc.

Emir Saitoski in Haris Sadiković sta tudi tokrat blestela ob zmagi varovancev Dušana Gorenca proti moštvu iz Grosupljega. Sadiković je prvi gol dosegel v deveti minuti, drugega pa v drugem polčasu. Takrat je dvakrat v polno meril tudi Saitoski. Olimpija ob tekmi manj v primerjavi z ostalimi tekmeci trenutno zaseda peto mesto

U17: Olimpija 0:1 Mura
OLIMPIJA: Pavli, Ivetić, Vrhovnik, Burin, Hudin, Kurež, Kolashinac, Pucihar, Pečar, Petrović, Stopar. Igrali so še: Hadžić, Židan, Jovanović in Feratović. Trener: Andrej Razdrh.

Minimalen poraz je bil prvi kadetski v letošnji sezoni. Tudi tokrat so mladi zmaji pokazali dobro igro, a tega žal niso uspeli pretvoriti v kakšen gol. V 58. minuti so po napaki v obrambi klonili, potem pa se niso uspeli več vrniti v igro.

U19: Olimpija 2:0 Mura (Stjepanović, Turkuš)
OLIMPIJA: Mrežar, Urbanija, Knez, Kričković, Verstovšek, Mladenovič, Stjepanović, Turkuš, Paradiž, Kregar, Golja. Igrali so še: Jakupovič, Gojak in Gajdek. Trener: Aleksandar Radosavljević.

Precej bolj uspešni so bili mladinci, ki na začetku sezone kažejo odlično igro, a so imeli na nekaterih tekmah preveč težav z realizacijo. Tokrat temu ni bilo tako, saj sta dobro igro proti Muri z zadetkoma kronala Stjepanović in Turkuš.