10. Ankaran Hrvatini 16 7

Starejši dečki napolnili mrežo Interblocka

16.10.2017
Visoka zmaga na mestnem derbiju
Minuli vikend smo videli kar tri ljubljanske derbije, tako v selekciji U15 kot U17 in U19. Starejši dečki so slavili s 5:0, kadeti in mladinci pa so remizirali.

U15: Olimpija 5:0 Interblock (Sadiković 2x, Struna, Jovićević, Kujović)
Olimpija: Grilj Miletič, Spaić, Jerak, Kotnik, Struna, Kujović, Sadiković, Munda, Trček, Saitoski, Jovćević. Igrali so še: Brus, Kolar Leban, Glavan, Podić in Ovijač. Trener: Dušan Gorenc.

Prvi polčas mestnega obračuna je sicer minil brez zadetkov, potem pa se je odličnim zmajem odpro. V razmaku 18 minut (od 50. pa do 68.) so zadeli kar petkrat. Začel je Struna, dve minuti kasneje je prednost povišal Jovićević, delo pa sta dokončala Kujović in Sadiković, ki je zadel dvakrat. Olimpija je tako zabeležila še osmo zmago na enajstih tekmah in na lestvici 1. lige U15 zahod zaseda drugo mesto.

U17: Olimpija 1:1 Interblock (Pečar)
Olimpija: Jančigaj, Židan, Ivetić, Vrhovnik, Burin, Hudin, Petrović, Kolashinac, Pucihar, Pečar, Kurež. Igrali so še: Stopar, Rudonja in Jovanović. Trener: Andrej Razdrh.

U19: Olimpija 0:0 Interblock
Olimpija: Erčulj, Urbanija, Knez, Verstovšek, Turkuš, Jakupovič, Gojak, Španja, Paradiž, Kregar, Mittendorfer. Igrall je še: Medved. Trener: Aleksandar Radosavljević.