Tekma ni določena.
10. Ankaran Hrvatini 17 8

Termina pokalnih obračunov z Mariborom še neznanka

04.10.2017
Kluba čakata na odločitev NZS
Žreb na sedežu NZS je že pred tedni določil, da se bosta v četrtfinalu letošnje izvedbe pokala Slovenije udarila NK Olimpija Ljubljana in NK Maribor. Uradna termina za igranje tekem sta bila prvotno 18. in 25. oktober 2017. Zaradi igranja Mariborčanov v Ligi prvakov, 18. oktobra prva četrtfinalna tekma razumljivo ne more biti odigrana. Nogometna zveza je takoj po žrebu kluba obvestila, da bo nova termina tekem sporočila v nekaj dneh.

Zaradi specifike organizacije derbija, trenažnega procesa, regularnosti tekmovanja in ne nazadnje tudi zaradi množičnega povpraševanja naših navijačev je Olimpija po devetih dneh na NZS poslala uraden dopis, kdaj bosta termina tekem določena.

Z Nogometne zveze Slovenije so nam potrdili, da se zavedajo vseh težav, ki jih prinaša odlašanje pri potrditvi terminov, obenem pa so zagotovili, da bodo določili datum in uro obeh srečanj v najkrajšem možnem času.

Za enkrat pa torej, dragi navijači, uradnega termina za prvo četrtfinalno tekmo proti Mariboru še ni, zato tudi vstopnic za pokalni derbi še ni v prodaji.

Hvala za razumevanje.