Olimpija - Domžale
6. Koper 4 5

V Olimpijo prihaja Žiga Frelih

11.08.2020
Med zeleno-bele prihaja tudi vratar
V NK Olimpija Ljubljana sporočamo, da je triletno pogodbo podpisal vratar Žiga Frelih.

Dvaindvajsetletni vratar se bo v Ljubljano preselil iz hrvaškega prvoligaša NK Inter Zaprešić. Pred tem je v članski konkurenci igral za NK Krško, kot mladinec pa je poleg Krškega igral tudi v Domžalah. Frelih je na hrvaškem branil tako v državnem prvenstvu kot tudi v hrvaškem pokalu in je skupno zbral 23 nastopov.

197 centimetrov visok vratar nosi tudi reprezentančni dres v selekciji U21, kjer je do zdaj zbral 5 nastopov. Prvič je za Slovenijo branil 7. junija 2019, ko je Slovenija igrala in zmagala proti Švici.

Ob podpisu pogodbe je Frelih povedal: »Občutek ob podpisu je fenomenalen. Podpisati za klub, ki je konstantno v vrhu prve slovenske lige, je odlična priložnost. Vesel sem, da smo se uspeli tako hitro dogovoriti. Upam, da bom upravičil zaupanje kluba.«

Žiga, dobrodošel!

#DobrodošelŽiga #verjamemvzmaje