Tekma ni določena.
10. Ankaran Hrvatini 17 8

Vadnine, kodeks

KODEKS O ŠPORTNEM OBNAŠANJU STARŠEV

Prosimo, da starši otrok vključenih v NK Olimpija spoštujejo pravila, ki jih narekuje spodnji pravilnik.

1. Na vsakem treningu in tekmi se bom dostojno vedel in športno navijal za trud svojega otroka kot tudi celotne ekipe.
2. Ne bom žaljiv do članov nasprotnih ekip, nasprotnih trenerjev, funkcionarjev in gledalcev na tribuni in ne bom komentiral odločitev sodnikov.
3. Na treningih in tekmah ne bom vpil oz. vodil otroka in ostalih soigralcev, kako naj ravnajo v danem trenutku. Za te stvari je namreč zadolžen trener. Ukvarjal se bom le s spodbujanjem in nagrajevanjem truda posameznikov in ekipe.
4. V času treninga se ne bom zadrževal ob igrišču, prav tako ne bom hodil v slačilnico.
5. Nikoli se ne bom vtikal v strokovne odločitve trenerja. Vse v povezavi s tekmo (kdo igra, koliko igra, katero igralno mesto) odloča izključno trener.
6. Zavedam se, da v vsakem trenutku predstavljam NK Olimpija in slovenski šport,  zato se bom obnašal po načelih Fair playa.
7. V sredstvih javnega obveščanja ne bom negativno poročal o delu ali odnosu trenerja in ostalih članov kluba.
8. Pazil bom na otrokovo klubsko opremo. V primeru izgube ali uničenja se zavedam moralne in denarne odgovornosti za nastalo škodo.
9. Skrbel bom za pravočasen prihod in redno udeležbo otroka na treningih in tekmah. V primeru, da se treninga ali tekme ne bo mogel udeležiti, bom takoj obvestil trenerja.
10. V vsakem trenutku bom s svojim zgledom pozitivno deloval na otroka, njegove soigralce in ostale delavce v klubu.