Olimpija - Mura
Sobota, 24. 8., ob 20:15, Ljubljana

Vidmar se je veselil zmage s člansko reprezentanco, Kadrić zabil za mlajšo

Pregled reprezentančnih nastopov
Štirje nogometaši Olimpije so bili v ponedeljek zvečer aktivni na reprezentančnih tekmah.

Slovenska članska reprezentanca z Nejcem Vidmarjem je v kvalifikacijah za EP zmagala na gostovanju v Latviji (5:0). Kapetan zmajev ni dobil priložnosti.

Na tej tekmi je sodeloval tudi branilec zeleno-belih Vitalijs Maksimenko, ki je bil v prvi enajsterici Latvije, nato pa je zaradi poškodbe z igrišča odšel že v 16. minuti. Maksimenku želimo hitro okrevanje!

Kadrić preprečil poraz Slovencev

Danes sta nastopila še dva mlada nogometaša članskega moštva Olimpije. Napadalec Haris Kadrić in vezist Vitja Valenčič sta s slovensko reprezentanco do 21 let v Lendavi igrala prijateljsko tekmo proti Gruziji.

Kadrić in Valenčič sta v igro vstopila na začetku drugega polčasa pri izidu 0:1. Zmaja sta pomagala preprečiti poraz Slovenije, ključni dogodek pa se je zgodil v 63. minuti, ko je Kadrić izkoristil predložek z desne strani in zadel za končnih 1:1.