Olimpija - Gorica
10. Koper 0 0

Vrata Stožic se ponovno odpirajo

28.07.2020
V novi sezoni omejeno število vstopnic
NK Olimpija Ljubljana bo novo tekmovalno sezono predvidoma začela že v sredo, 12. avgusta.

V klubu bi se radi zahvalili vsem navijačem, ki ste nam stali ob strani in nas bodrili v dobrih in slabih trenutkih. Upamo, da boste zmaje podprli tudi v prihodnje, tako preko televizijskih prenosov kot z ogledi v živo.

Sezonske vstopnice za sezono 2020/21

V novi sezoni bomo zaradi zdravstvenih ukrepov primorani zmanjšati število navijačev na stadionu. Imetniki kupljenih sezonskih vstopnic boste tako imeli možnost le to podaljšati in si zagotoviti sedež na domačih tekmah Olimpije v sezoni 2020/21. Sezonska vstopnica bo veljala na vseh domačih tekmah Prve lige Telekom Slovenije, na pokalnih tekmah (razen morebitnega finala), na prvi evropski preizkušnji in morebitnih prijateljskih tekmah.

Podaljšanje obstoječih sezonskih vstopnic

Vsi obstoječi imetniki kupljenih sezonskih vstopnic imate možnost le to podaljšati vključno do petka, 7. avgusta 2020, po posebni ceni 100€.

Rezervacije sprejemamo na vstopnice@nkolimpija.si.

Vašega sedeža žal ne boste mogli ohraniti, saj moramo slediti preventivnim ukrepom in poskrbeti za primerno varnostno razdaljo med posamezniki. Nov sedež boste tako lahko izbrali na odprtem sektorju C tribune.

O morebitnih dodatnih sedežih in prodaji rednih sezonskih vstopnic vas obvestimo po preteku roka za podaljšanje sezonskih vstopnic oseb s predkupno pravico.

Pokažite svoje zeleno srce

Zaradi omejitev, ki jih predstavljajo ukrepi ob preprečevanju širjenja okužbe s koronavirusom dostop na stadion in ogled tekem ne bo omogočen vsem, ki bi si to želeli. Smo pa za vas pripravili program članstva, s katerim želimo krepiti odnos med klubom in vami - navijači.

Fan membership program vam zagotavlja:
- 10% popust v uradni trgovini;
- 2x letno srečanje z našimi zmaji;
- 1x letno voden ogled stadiona (slačilnica, ostali prostori ipd.)
- brezplačno personalizacijo ob nakupu dresa (tudi za prijatelje, družino…);
- personalizirano rojstnodnevno čestitko;
- darilni paket z artikli NK Olimpija Ljubljana;
- možnost sodelovanja v akcijah in kampanjah NK Olimpija Ljubljana;
- kartico »Zmajevo srce - Fan membership«;
- obvestilnik o aktualnih popustih v trgovini, akcijah kluba in dogajanju v klubu;
- druga presenečenja, ki bodo za vas pripravljena tekom sezone.

Cena letne članarine programa je 25€ in velja do 31. 5. 2021. Nakup je možen v Uradni trgovini NK Olimpija Ljubljana.

Podprite zmaje v novi tekmovalni sezoni. Ne glede na vse ena in edina je, Olimpija!

#verjamemvzmaje #negledenavse