Olimpija - Radomlje
Sobota, 25. 9., 20:15, Stadion Stožice
1. Koper 8 19
10. Radomlje 9 5

Vstopnice za tekmo proti Taboru so v prodaji

18.05.2021
Prek klubske spletne strani ali v uradni trgovini
Na tekmi proti Taboru, ki se bo odvila v sredo ob 20.30, bodo po dolgem času dovoljeni gledalci. Z veseljem vam sporočamo, da so vstopnice za zadnjo domačo tekmo v aktualni sezoni stopile v prodajo. Svojo si lahko zagotovite prek klubske spletne strani ali v uradni trgovini NK Olimpija v Merctor Šiška. Cena vstopnice je 10 evrov. Nakup karte pred tekmo na stadionu ne bo mogoč.

Povezava do vstopnic: https://shop.nkolimpija.si/si/celotna-ponudba.html

Na tekmo so seveda vabljeni tudi imetniki sezonskih vstopnic, za katere smo že rezervirali sedeže. Brezplačen ogled tekme bo omogočen tudi imetnikom Fan Membershipa.

Naj vas opomnimo, da bo zaradi ukrepov za omejevanje širjenja okužbe s koronavirusom potrebno imeti za vstop na stadion s seboj enega izmed treh spodnjih potrdil:

Potrdilo o cepljenju
Potrdilo o prebolelosti (dokazilo o pozitivnem testu PCR, ki je starejši od 10 dni)
Negativni rezultat testa PCR ali HAG ('hitri test'), ki ni starejši od 72 ur