10. Krško 16 12

Začela se je nova sezona Minimastersa

11.09.2018
Tradicionalno tekmovanje odslej v razširjeni obliki
Lanska sezona Minimastersa se je uradno končala z zaključnim turnirjem v začetku meseca in zmajčki so v kategoriji U10 in U11 obakrat osvojili prvo mesto. Rezultsko uspešno in organizacijsko dobro izvedeno tekmovanje, bo v letošnji sezoni razširjeno, saj bodo mladi nogometaši nastopili v kar štirih kategorijah. Začeli sta selekciji U12 in U13, šest klubov se je merilo na uvodnem turnrju v naši Jami, vsaka ekipa pa je odigrala dve tekmi. Fantje trenerja U12 Hajra Rizvića, ki so v minuli sezoni suvereno osvojili naslov med ekipami U11, so še naprej prepričljivi. Najprej so visoko premagali Triglav (6:0), nato pa še Muro (6:1) in že vodijo na razpredelnici. Podobno uspešni so bili leto dni starejši zmaji trenerja Gorana Čurta, ki so remizirali z Muro (0:0), in visoko premagali Triglav (10:0).

Prihajajoči konec tedna bodo z novo sezono Minimastersa, prav tako z uvodnim turnirjem v Jami, začeli mladi nogometaši kategorije U10 in U11.