Tekma ni določena.
10. Ankaran Hrvatini 17 8

Zadnja okrepitev zmajev v letošnji zimi že prispela v Belek

15.02.2017
Nathan Oduwa: »V Olimpijo sem prišel osvajat lovorike.«
Belek – Nekaj pred 19. uro po turškem času se je taboru zmajev pridružil nov član. Nadarjeni angleški krilni napadalec nigerijskih korenin Nathan Oduwa se je že spoznal z novimi soigralci, s katerimi bo storil vse, da bi se zeleno-beli ob koncu sezone veselili novega uspeha – ubranitve naslova državnih prvakov.
»Prvi vtisi ob prihodu v Turčijo so zelo pozitivni. Opazil sem, da so fantje zelo dobri prijatelji, da dihajo kot ena velika družina, kar je sicer odlika velikih klubov. V Olimpijo sem prišel osvajat lovorike,« so bile uvodne besede dobro razpoloženega Oduwe, ki se zaveda, da je do uvodnega obračuna spomladanskega dela sezone ostalo zelo malo časa.
»V teh zadnjih desetih dneh bom vložil vso svojo energijo, da se čim bolje uigram z moštvom. Vem, da nas že v prvem krogu nadaljevanja čaka veliki derbi z Mariborom. Pomembne tekme se igrajo zato, da se zmagujejo, in verjamem, da nam bo s skupnimi močmi uspelo izpolniti začrtane cilje,« je še dodal 20-letni krilni napadalec.