Olimpija - Triglav Kranj
Nedelja, 21.10, ob 17:00, stadion Stožice

Zaščitimo gnezdo, 2. del

Na tekmo z Domžalami z novo vstopnico
Varovanci Igorja Bišćana iz tekme v tekme kažejo, da so zreli za velike stvari. V spomladanskem delu sezone so neporaženi, zabeležili so vsega en remi, se uvrstili v finale pokala Slovenije, v državnem prvenstvu pa imajo sedem točk prednosti pred najbližjim zasledovalcem. A vsi v en glas poudarjajo, da nič ni odločeno in da je vsako tekmo treba vzeti maksimalno resno in zavzeto.

Ena izmed najbolj pomembnih prihaja v soboto, ko bodo v Stožicah gostovale prav tako spomladi neporažene Domžale. S slednjimi so se zmaji v tej sezoni že pomerili, izkupiček pa je polovičen (zmaga in poraz).

V Stožicah smo že več kot leto dni nepremagani in čas je, da dokažemo, zakaj je temu tako. Čas je, da znova pokažemo, kdo ima najboljše navijače.

Vstopnice za tekmo med Olimpijo in Domžalami, ki bo v soboto ob 16:55 lahko kupite v predprodaji v naši klubski trgovini v Šiški, prek naše spletne strani in na vseh ostalih prodajnih mestih Mojih kart.

V klubski trgovini boste odslej ekskluzivno dobili prav posebno, novo, povsem Olimpijino vstopnico, oblikovano po zgledu največjih evropskih klubov. Na hrbtni strani vsebuje tudi posodobljeno in izboljšano shemo za lažjo orientacijo.