Domžale - Olimpija
30.3.2019, Domžale

Zeleni derbi za zeleno Ljubljano

Klub bo na derbiju z Mariborom izvajal okoljevarstveno akcijo
Nogometaši Olimpije bodo v soboto, 16. marca, v Stožicah igrali prvenstveni derbi z Mariborom, v klubu pa bomo ob tej priložnosti pri vhodih na stadion izvajali posebno okoljevarstveno akcijo.

NK Olimpija Ljubljana bo akcijo izvedel v sodelovanju z Mestno občino Ljubljana, Zavodom za šport Ljubljana in Snago Ljubljana in v okviru projekta Zelena prestolnica Evrope, ki teži k dinamičnemu ravnovesju med človekom in naravo.

Naš klub bo pri projektu sodeloval tako, da bo na dan derbija pri stadionu Stožice postavil posebne ločevalne zabojnike - ti bodo locirani pred vhodom AB in na ploščadi C. Pri zabojnikih bodo stali predstavniki Snage Ljubljana, ki bodo ljudi usmerjali pri ločevanju, naši prostovoljci pa bodo vsakemu posamezniku, ki bo po končani tekmi s stadiona prinesel smeti, podarili kupon za 50-odstotni popust pri nakupu vstopnice za naslednjo domačo tekmo Olimpije.

Ker želimo v akcijo vključiti tudi otroke in jih podučiti o pomembnosti ločevanja smeti, bomo vsakemu, ki bo sodeloval pri ločevanju, namenili dva kupona. Kdor ločuje, pri vstopnici Olimpije privarčuje!

Pozivamo navijače, da se v čim večjem številu udeležijo te akcije in prispevajo svoj delež k čistejši in bolj zeleni okolici.

Vstopnice v predprodaji po 13€

Vstopnice za derbi so v predprodaji na voljo za 13 evrov, ponujamo pa vam tudi polsezonske vstopnice, ki stanejo 60 evrov. Zagotovite si svojo vstopnico in podprite zmaje v Stožicah!