10. Krško 27 20

Zmajčki preplavili Umag

18.03.2019
Selekcija U11 tretja na mednarodnem turnirju Umag Trophy
Že nekaj let naša nogometna šola s številnimi ekipami in v vseh kategorijah sodeluje na mednarodnem turnirju Umag Trophy. Otvoritveni vikend je pripadel fantom kategorije U11, v naslednjih tednih pa bodo nastopile še selekcije U8, U9, U10, U12, U13 in U14. Zmajčki trenerja U11  Selvada Kujovića in pomočnikov Luka Vrhovnika, Daria Panića ter Mimija Grbića, vse dni turnirja je bil prisoten tudi direktor nogometne šole do U14 Hajro Rizvić, so nastopili s štirimi ekipami in se v konkurenci 57 klubov iz petih držav, Slovenije, Hrvaške, Avstrije, Madžarske in Italije, odlično odrezali.

Prva ekipa trenerja Kujovića, ki je lani osvojila turnir in je branila lovoriko, je v predtekmovanju zanesljivo pobrala prvo mesto v skupini in to brez prejetega gola ter se prebila v izločilne boje. Zmajčki so v osmini finala premagali Rudar, v četrtfinalu Brinje - Grosuplje, v polfinalu nesrečno izgubili z Domžalami, a nato v tekmi za končno tretje mesto prepričljvo ugnali Jadran Poreč. Tudi ostale tri ekipe, ki se niso uvrstile v izločilne boje, so prikazale všečne igre in napredek.