10. Rudar 20 8

Zmajčki prepričljivi tudi v futsalu

11.11.2019
Naši mladi nogometašu nastopajo v malonogometnem prvenstvu
Tako kot že nekaj sezone, se tudi v tej med "malonogometaši" preizkušajo naši zmajčki. Odlična popestritev dogajanja v zimskem času, ko se del vsakodnevne vadbe seli tudi v dvorane.

Selekcija U13 sodeluje v prvenstvu v prvi futsal ligi in je po šestih krogih na prvem mestu s samimi zmagami. Zmajčki, ki jih sestavljajo fantje letnika 2007 in 2008 so bili uspešni tudi na zadnjem turnirju v Ribnici, ko so naprej visoko premagali gostitelje (1:7) nato pa še ekipo Bronx Škofije (1:6) ter potrdili zanesljivo prvo mesto na lestvici, kjer je njihov izkupiček "stoodstoten".

Fantje direktorja Olimpijine nogometne šole do U15  Hajra Rizvića in trenerja Gorana Čurta so na dobri poti, da ponovijo in tudi nadgradijo lanskoletni uspeh, ko so se uvrstili na zaključni turnir četverice in na koncu osvojili odlično drugo mesto.