Olimpija - Mura
Sobota, 24. 8., ob 20:15, Ljubljana

Zmajčki v vlogi manekenov

20.04.2019
Predstavitev nove kolekcije dresov za mlajše selekcije
V Mercator centru v Šiški se je odvil družaben dogodek ob predstavitvi nove kolekcije dresov za naše mlajše selekcije. V vlogi manekenov so se odlično odrezali zmajčki, med njimi tudi fantje ekipe U12, ki so fantastično nastopili na nedavnem evropskem klubskem prvenstvu v Turčiji, kjer so v družbi uglednih klubov osvojili četrto mesto.

Zmajčki pod vodstvom trenerja in direktorja nogometne šole do U14 Hajra Rizvića so se po uradnem delu prireditve pomešali z obiskovalci in se še nekaj časa družili. Zbrane je prijetno presenetil obisk nogometašev članske ekipe Asmirja Suljića in Roka Kronavetra, ki sta se z veseljem zapletla v pogovor z radovedneži in pridno podpisovala avtograme. Vsi skupaj so pohvalili novo kolekcijo dresov, s katero bodo nogometaši naših mlajših selekcij še naprej tako uspešno predstavljali klub.