Rudar - Olimpija
Sobota, 29. 2., ob 14:00, Velenje

Zmaji bodo gostovali v Bologni

08.10.2019
Olimpija v soboto nad italijanskega prvoligaša
Člansko moštvo Olimpije bo v času reprezentančnega premora odigralo prijateljsko srečanje proti Bologni.

Obračun zmajev in italijanskega kluba, ki v državnem prvenstvu zaseda enajsto mesto, bo to soboto, 12. oktobra, ob 11. uri v trening centru Niccolo Galli v Bologni.

Ljubljančani so letos že gostovali v Italiji, ko so 6. septembra na prijateljskem srečanju premagali Hellas Verono.

Zeleno-beli bodo v Bologni gostovali brez treh članov, ki imajo reprezentančne obveznosti, Vitalijsa Maksimenka, Nejca Vidmarja in Vitje Valenčiča.

Zmaji se bodo na pot odpravili v petek dopoldne, nato bodo na prizorišču tekme v popoldanskih urah opravili trening, v soboto pa bo sledila tekma.

Prenosa prijateljske tekme žal ne bo.

Seznam igralcev za tekmo z Bologno
Vratarja: Matija Orbanič, Anej Mrežar
Branilci: Macky Bagnack, Miral Samardžić, Mario Jurčević, Eric Boakye, Jan Gorenc, Jan Andrejašič, Ben Gasser
Vezisti: Stefan Savić, Tomislav Tomić, Luka Menalo, Marko Putinčanin, Endri Cekici, Bojan Knežević, Oliver Kregar