Zmajčki
ponedeljek, 27. 05. 2019Naši najmlajši nastopili na tradicionalnih turnirjih Jan Oblak in Grosuplje Open
Zmajčki selekcije U7 trenerja Jureta Šegote so na tradicionalnem mednarodnem turnirju Jan Oblak v Škofji Loki nastopili z dvema ekipama in z obema zanesljivo opravili s skupinskim delom ter se uvrstili v izločilne boje. Tam se je na prvi stopnici nesrečno zalomilo ekipi zeleni, ki je minimalno poražena proti Rogaški. Njihovi klubski kolegi, ekipa beli, je bila v izločilnih bojih uspešnejša in prišla vse do polfinala, kjer je izgubila z domačo ekipo Škofja Loka, a nato hitro pozabila na poraz ter v tekmi za končno tretje mesto visoko ugnala Rogaško.
Še za odtenek uspešnejši so bili leto dni starejši klubski prijatelji ekipe U8 trenerja Luka Anžurja, ki so v izjemno težkih igralnih razmerah pometli s tekmeci in zasluženo osvojili prvo mesto na turnirju. Skorajda istočasno so se na mednarodnem turnirju Grosuplje Open 2019 trudili zmajčki selekcije U9 trenerja Luka Kovačiča, ki so v konkurenci najboljših slovenskih nogometnih šol prepričljivo opravili s tekmeci in zasluženo osvojili laskavo lovoriko.
Čestitke vsem!
NA DANAŠNJI DAN – 23.05.2022
Na današnji dan leta 2009 je svojo zadnjo tekmo v dresu Olimpije odigral eden najboljših slovenskih vezistov vseh časov Aleš Čeh. Izjemni nogometaš sredine igrišča je za zmaje igral v dveh mandatih; debitiral je v bivši Jugoslaviji, nato pa leta kasneje Olimpiji pomagal tudi med vračanjem nazaj v prvo ligo. Čeh je bil vrsto let tudi kapetan reprezentance Slovenije.
