Zmajčki
petek, 05. 11. 2021Redna reprezentanta
Ognjen Bakić bo v prihajajočem reprezentančnem premoru zastopal mladinsko selekcijo Črne gore, Klevis Bebeziqi pa se bo pridružil albanski selekciji do 19 let.
Bakić bo za Črno goro odigral dve kvalifikacijski tekmi za evropsko prvenstvo. S soigralci se bo pomeril proti Irski (10. 11.) in Bolgariji (13. 11.). Bebeziqija prav tako čakata kvalifikacijska obračuna, in sicer proti Franciji (10. 11.) in Srbiji (13. 11.).
Obema iskreno čestitamo in želimo obilo uspeha!
#verjamemvzmaje
Olimpija

VS
FC Differdange 03

Četrtek, 07. 07. 2022, 19:00
Stožice
Evropsko tekmovanje
NA DANAŠNJI DAN – 04.07.2022
Na današnji dan leta 2008 je bila za novo predsednico Olimpije izbrana Katarina Benedik, ki je na čelu zmajev zamenjala Francija Zavrla. Odvetnica je bila sicer predsednica ljubljanskega kluba manj kot leto dni. Že junija 2009 je predsedniške vajeti v svoje roke vnovič prevzel Franci Zavrl, ki je nato prvi mož Olimpije ostal vse do prihoda poslovneža Izeta Rastoderja.
