10. Gorica 33 26

Kadeti so izgubili, mladinci osvojili vse tri točke

01.05.2021
Po tekmi 11. kroga
Kadeti in mladinci so danes na Brdu pri Kranju odigrali prvo od zadnjih treh prvenstvenih tekem. Nogometaši selekcije U17 so morali Brinjam iz Grosuplja priznati premoč, mladinci pa so zmagali.

Kadetska ekipa Olimpije tekme ni začela dobro. V 6. minuti so namreč prejeli prvi zadetek. Sledilo je obdobje, ko sta mreži mirovali, potem pa so nogometaši Brinj povišali vodstvo in ekipi sta na odmor odšli ob rezultatu 2:0 za Brinje. Na začetku drugega polčasa so mladi Zmaji z zadetkom Luke Jerina znižali zaostanek, a že v naslednji minuti so jim Grosupeljčani ponovno pobegnili. Srečanje se je končalo z zmago Brinj iz Grosuplja z rezultatom 3:1.

Mladinci so nasprotnika premagali z rezultatom 0:2. Za prvi zadetek na tekmi je bilo potrebno počakati nekoliko dlje kot pri kadetski tekmi, in sicer do 21. minute, ko je Olimpijo v vodstvo povedel Ciglar. Mladi Zmaji so minimalno vodstvo ohranjali vse do 89. minute, ko je končni rezultat tekme, 0:2 za Olimpijo, postavil Svit Sešlar.