15.12.2020
Po tekmi 18. kroga PLTS
NK BRAVO – NK OLIMPIJA LJUBLJANA 0:0 (0:0)

Strelci: /

Ljubljana, Športni park Šiška, glavni sodnik: Rade Obrenović, pomočnika: Jure Praprotnik, Grega Kordež, četrti sodnik: Dejan Balažič.

Bravo: Vekić, Španring, Brekalo, Drkušić, Kurtović, Maher, Ogrinec, Žinko, Nukić, Kramarić, Kidrić.

Trener: Grabić Dejan.

Olimpija: Frelih, Andrejašić (od 63. Fink), Milović, Močinić, Perković, Pavlović, Zeljković, Caimacov (od 69. Marin), Kvesić (od 82. Vukušić), Ivanović, Vombergar.

Trener: Skender Dino.

Rumeni kartoni: Drkušić (15'), Žinko (57'); Zeljković (41'), Andrejašič (54'), Močinić (67', 87')

Rdeči kartoni: Močinić (87')

Nogometaši Olimpije so v torek, 15. decembra, odigrali srečanje 18. kroga PLTS. V gosteh so proti ekipi Brava remizirali z rezultatom 0:0.
Prvi strel v okvir vrat na srečanju je prišel v 19. minuti. Kvesić je poslal predložek v kazenski prostor Brava, kjer je do strela prišel Ivanović. Vratar je žogo odbil v kot. V 24. minuti so zapretili domači. Po predložku v kazenski prostor je z neposredne bližine gola streljal Kramarić, a Frelih je odlično ubranil. V 27. minuti je Kvesić najprej lepo preigraval, potem pa sprožil z roba kazenskega prostora. Žoga je poletela mimo vrat. Prvi polčas ni bil najbolj razburljiv in se je končal z rezultatom 0:0.

Drugi polčas se je nadaljeval v stilu prvega. Priložnosti, vsaj na začetku, skorajda ni bilo. Igra je potekala med obema kazenskima prostoroma, igralci obeh ekip pa so delali precej napak. Prvič je bilo nevarno v 69. minuti, ko je Vombergar lepo odložil žogo Caimacovu, slednji pa je streljal z roba kazenskega prostora. Ni bil dovolj natančen in žoga je šla čez gol. V 74. minuti je bilo nevarno pred vrati Freliha. Po podaji v kazenski prostor je s strelo poskusil Kidrič, a je meril mimo gola. Novo priložnost za Bravo je imel le minuto kasneje Nukić, ki je močno streljal in le za malenkost zgrešil cilj. Srečanje se je končalo z rezultatom 0:0.