Novice

Aktualno

ponedeljek, 16. 05. 2022

Zmajčki dobili turnir v Vipavi

Minuli konec tedna je bil pester za (drugo) ekipo selekcije U13 (generacija 2009), ki jo vodita Luka Kovačič in Mladen Stefanovski. Slednji je B zasedbo odpeljal na enodnevni turnir na…

Robert Prosinečki po remiju z Muro: Dokaz, da nas čaka še ogromno trdega dela

nedelja, 15. 05. 2022

Remi za slovo od Stožic: Olimpija in Mura postregli s kar šestimi zadetki, na koncu 3:3

Začetnih enajst za zadnjo domačo v sezoni 2021/22: Brez večjih sprememb, v napadu začenja Mustafa Nukić

sobota, 14. 05. 2022

Evropa gor ali dol, Olimpija z jasnim sporočilom: Igrati dobro. Napadati. Zmagati!

Odštevanje pred naslednjo tekmo: Sedem dejstev pred zadnjim obiskom Stožic v sezoni 2021/22

Olimpija za Urbana! Nedeljska tekma z dobrodelno noto, malemu Zmaju lahko pomagate tudi vi

petek, 13. 05. 2022

Pomagali smo tudi mi: Zmaji in Zmajček obiskali Osnovno šolo Danile Kumar, dresa Olimpije hit dobrodelne dražbe

četrtek, 12. 05. 2022

Robert Prosinečki pred Muro: Spet bomo napadalni. To je edini način, na katerega lahko Olimpija sploh igra

Akcijska cena vstopnic za Muro in prodaja klubskih artiklov: V petek popoldne se dobimo na ljubljanski tržnici!

Izbrali ste najboljšega Zmaja v mesecu aprilu: Nagrada tokrat v roke Marcela Ratnika!

sreda, 11. 05. 2022

Olimpija tudi v naslednji sezoni v Evropi, Zmaji v prvem krogu kvalifikacij konferenčne lige

Timi Max Elšnik: Pred nami je dobra tekma. Upam, da pred lepim številom gledalcev!

torek, 10. 05. 2022

Robert Prosinečki: Morali bi se izogniti drami, tekmo bi morali odločiti že v prvem polčasu

ponedeljek, 09. 05. 2022

Sreča v nesreči: Đurasek po tekmi na manjši kirurški poseg, a bo proti Muri že lahko zaigral

Remi zmajčkov na Obali

Prvega ne pozabiš nikoli: Gol Nika Prelca za Olimpijo izjemno pomemben, zanj tudi zgodovinski

Mario Kvesić po zmagi nad Aluminijem: Težka tekma in pomembne tri točke

Člani premagali Aluminij, mladinci in kadeti žal izgubili: V Jami dvakrat 1:0 za goste

nedelja, 08. 05. 2022

Dramatična zmaga v Kidričevem! Nik Prelec v 93. minuti zadel za tri točke Olimpije

Začetnih enajst za večer v Kidričevem: Od prve minute tokrat tudi Matko in Kvesić

sobota, 07. 05. 2022

Predzadnje gostovanje: Zmaji tesno bitko za Evropo nadaljujejo pri zadnjem na lestvici

Naša spletna stran uporablja piškotke, da vam lahko ponudi boljšo uporabniško izkušnjo. Z brskanjem po tej spletni strani se strinjate z našo uporabo piškotkov.