Aktualno

Albert Riera
nedelja, 09. 10. 2022

NEPRIČAKOVANI PORAZ

Srečanje 12. kroga med NK Bravo in NK Olimpija na športnem parku Šiška se je končalo z zmago domačih kar s 6:1. V prvem delu prvega polčasa je na obeh…
sobota, 30. 07. 2022

Evropa je dvignila samozavest, ki jo bodo uporabili v mestnem derbiju

petek, 29. 07. 2022

Vstopnice za mestni derbi v prodaji

nedelja, 01. 05. 2022

Robert Prosinečki po zmagi nad Bravom: Vse, kar je tokrat manjkalo, je bil drugi gol

Zmaga na mestnem obračunu, tekmo z Bravom z mojstrovino odločil Svit Sešlar

Enajsterica Zmajev za mestni obračun: Tokrat v postavitvi 4-1-4-1, v udarno postavo se vrača Ziljkić

Pomembna naloga na praznik dela: Mestni obračun izkoristiti za skok nazaj na tretje mesto

sobota, 30. 04. 2022

Odštevanje pred naslednjo tekmo: Sedem dejstev pred mestnim obračunom z Bravom

petek, 29. 04. 2022

Robert Prosinečki pred Bravom: Igramo dobro in prej ali slej se nam bo odprlo tudi v napadu

četrtek, 28. 04. 2022

Skoraj popolni: Vrača se Crnomarković, treningom se je vnovič priključil tudi Kvesić

sreda, 27. 04. 2022

Še predzadnjič v Stožice! Praznična nedelja v znamenju mestnega obračuna, vstopnice že naprodaj

petek, 04. 03. 2022

Po remiju z Bravom: Vezist Olimpije Robert Mudražija v enajsterici 24. kroga

Dino Skender po remiju z Bravom: Glede na končni rezultat se zdi, da naš načrt ni bil pravi, toda…

četrtek, 03. 03. 2022

Remi v Spodnji Šiški: Olimpija v 87. minuti zgrešila z bele točke, končalo se je z 0:0

Enajst zmajev za Bravo: Po odsluženi kazni od prve minute tudi Kapun in Crnomarković

Najkrajše gostovanje v sezoni: Olimpija danes ob 15. uri v boj z mestnim tekmecem Bravom

sreda, 02. 03. 2022

Dino Skender pred tekmo z Bravom: Podatek, ki pove marsikaj, a ne spremeni ničesar glede jasnega cilja

Odštevanje do naslednje tekme Olimpije: Sedem dejstev pred obračunom z Bravom

Naša spletna stran uporablja piškotke, da vam lahko ponudi boljšo uporabniško izkušnjo. Z brskanjem po tej spletni strani se strinjate z našo uporabo piškotkov.