#bravo

Aktualno

sobota, 11. 02. 2023

21. krog, Prva liga Telemach: Olimpija – Bravo

Prvo tekmo nogometne pomladi so zmaji otvorili z zmago nad Bravom. Prvi del se je kljub nekaj priložnostim končal brez zadetkov. Kljub večji posesti Olimpije, si je prvo resno priložnost…

nedelja, 01. 05. 2022

Robert Prosinečki po zmagi nad Bravom: Vse, kar je tokrat manjkalo, je bil drugi gol

Zmaga na mestnem obračunu, tekmo z Bravom z mojstrovino odločil Svit Sešlar

Enajsterica Zmajev za mestni obračun: Tokrat v postavitvi 4-1-4-1, v udarno postavo se vrača Ziljkić

Pomembna naloga na praznik dela: Mestni obračun izkoristiti za skok nazaj na tretje mesto

sobota, 30. 04. 2022

Odštevanje pred naslednjo tekmo: Sedem dejstev pred mestnim obračunom z Bravom

petek, 29. 04. 2022

Robert Prosinečki pred Bravom: Igramo dobro in prej ali slej se nam bo odprlo tudi v napadu

četrtek, 28. 04. 2022

Skoraj popolni: Vrača se Crnomarković, treningom se je vnovič priključil tudi Kvesić

sreda, 27. 04. 2022

Še predzadnjič v Stožice! Praznična nedelja v znamenju mestnega obračuna, vstopnice že naprodaj

petek, 04. 03. 2022

Po remiju z Bravom: Vezist Olimpije Robert Mudražija v enajsterici 24. kroga

Dino Skender po remiju z Bravom: Glede na končni rezultat se zdi, da naš načrt ni bil pravi, toda…

četrtek, 03. 03. 2022

Remi v Spodnji Šiški: Olimpija v 87. minuti zgrešila z bele točke, končalo se je z 0:0

Enajst zmajev za Bravo: Po odsluženi kazni od prve minute tudi Kapun in Crnomarković

Najkrajše gostovanje v sezoni: Olimpija danes ob 15. uri v boj z mestnim tekmecem Bravom

sreda, 02. 03. 2022

Dino Skender pred tekmo z Bravom: Podatek, ki pove marsikaj, a ne spremeni ničesar glede jasnega cilja

Odštevanje do naslednje tekme Olimpije: Sedem dejstev pred obračunom z Bravom